آموزش | پیشرفت | پولدار شدن

آموزش کسب مهارت در موفقیت برای پیشرفت و پولدار شدن ( موفقیت مالی | روانشناسی ثروت | کسب و کار آنلاین )

کتاب صوتی موفقیت


کتاب صوتی موفقیت

کتاب صوتی موفقیت – یا هر کتاب صوتی دیگری – از بهترین ابداعات سال های اخیر بوده است. همگی ما نسبت به قبل روزهای شلوغ تر و وظایف بیشتری داریم. چشم های بعضی هایمان هم شاید دیگر برای خواندن کتاب یاری مان نکند. به همین دلیل گوش دادن به کتاب صوتی یکی از بهترین روش ها برای عقب نماندن از دنیای پرشتاب امروزی است! تا همین اواخر کتاب های صوتی به زبان فارسی خیلی انگشت شمار بودند؛ و کتاب صوتی موفقیت که اصلا نایاب بود! اگر شما می خواستید از محتوای کتاب های مطرح در زمینه موفقیت مطلع بشوید، مجبور بودید یا فقط خلاصه آنها را بخوانید یا برای خواندن کل کتاب وقت بگذارید. اما امروز به لطف کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند؛ می توانید کتاب های صوتی موفقیت را هنگام رفت و آمد (پشت فرمان یا در مترو و تاکسی)، شب ها قبل از خواب، زمانی که منتظرید دوست بدقولتان سر قرار برسد و… گوش بدهید. البته من توصیه می کنم این کتاب ها را فقط یک بار گوش ندهید. تکرار و تکرار و تکرار… این راز حک شدن دانش جدید در ناخودآگاه هست. پیشنهاد دیگرم این است که هرجای کتاب که نکته فوق‌العاده‌ای شنیدید آن را جایی یادداشت کنید. حتی اگر کاغذ و قلم در دسترس ندارید، آن را در قسمت یادداشت تلفن همراهتان بنویسید! در این مطلب چند کتاب صوتی موفقیت را به شما معرفی می کنیم. لازم نیست تمام کتاب های دنیا را بخوانید یا بشنوید؛ در عوض سعی کنید مطالب و راهکارهای چند کتاب را به خوبی فراگرفته و واقعا در زندگی تان پیاده کنید.

معرفی چند کتاب صوتی موفقیت
اول از همه از شما خواهشی دارم. اکثر این کتاب ها در سایت ها و اپلیکیشن های مجاز با قیمتی معقول به فروش می رسند. تصور کنید از زمان خرید، ترجمه، چاپ و سپس تبدیل کتاب به فایل صوتی مناسب چه زحمت هایی کشیده شده است. لطفا این کتاب های صوتی را به صورت رایگان دانلود نکنید. حالا با من همراه باشید تا چند کتاب صوتی موفقیت را به شما معرفی کنم که خودم از شنیدن آنها لذت و استفاده برده ام.

کتاب صوتی راز موفقیت – آنتونی رابینز
آنتونی رابینز را که می شناسید! او یکی از بزرگترین و معروف ترین آموزگاران موفقیت در عصر ماست. در کتاب صوتی راز موفقیت نوشته آنتونی رابینز، به شما راه حل ‌هایی پیشنهاد می ‌شود تا بتوانید آنچه را که دوست دارید، بدست آورید. ضمن اینکه آنچه را که دارید حفظ کنید! این کتاب راهنمایی عملی برای موفقیت ‌های فردی در طول زندگی است.

کتاب صوتی اثر مرکب – دارن هاردی
این کتاب یک شاهکار است! اگر قرار باشد فقط ۵ کتاب عالی در زمینه موفقیت و بهبود عادات فردی بخوانید (یا بشنوید) این کتاب قطعا یکی از آنهاست! البته باید بدانید که با خرید و نگهداری این کتاب در کتابخانه هیچ معجزه ‌ای اتفاق نخواهد افتاد! باید آموزه های آن را به کار بگیرید و به این باور برسید که موفقیت در یک شب، یک روز و یک ماه به دست نمی‌آید! معجزه با دستان خودتان اتفاق خواهد افتاد. درک اثر مرکب، شما را از انتظار کسب «نتایج سریع» رها خواهد کرد.

دانلود کتاب اثر مرکب

کتاب صوتی ۱۲ ستون موفقیت – جیم ران
می دانستید جیم ران آموزگار موفقیت افرادی مثل دارن هاردی، آنتونی رابینز و برایان تریسی بوده است؟ پس خواندن کتاب های او و به کار بردن آموزه هایش می تواند حکم نوشیدن آب از سرچشمه را داشته باشد! افراد موفق، به این دلیل به موفقیت دست یافته‌اند که شایستگی آن‌ را داشته‌اند و شایستگی آنان به این علت حاصل شده است که با اصول موفقیت آشنایی پیدا کرده و آن‌ را به‌کار بسته‌اند. در این کتاب با این اصول و به عبارت بهتر با ۱۲ ستون موفقیت از زبان جیم ران آشنا خواهید شد.

کتاب صوتی تمرکز بر هدف – برایان تریسی
شاید شما هم برایان تریسی بزرگ را با کتاب معروف «قورباغه ات را قورت بده» بشناسید؛ اما او آثار مطرح و معروف دیگر هم دارد. این کتاب، روش ‌ه‍ای‌ س‍اده‌ و ک‍ارآم‍د ب‍رای‌ آس‍ان‌ ک‍ردن‌ زن‍دگ‍ی‌، دو ب‍راب‍ر ک‍ردن‌ ک‍ارآی‍ی‌ و دس‍ت‌ی‍اب‍ی‌ ب‍ه‌ ت‍م‍ام اه‍داف‌ را به شما آموزش می ‌دهد. تمرکز این کتاب روی رسیدن به هدف‌هایتان است. همانطور که انرژی متمرکز در اشعه لیزر می‌تواند فولاد را برش دهد، توانایی شما درتشخیصِ مهم‌ترین عامل موفقیت‌تان، در هر وضعیتی، شما را قادر می‌ سازد تا در هر کاری به بالاترین ستون موفقیت برسید.

کتاب صوتی ماندن در مسیر – وین دایر
وین دایر به هزاران نفر کمک کرده است که اهداف خود را بشناسند و به موفقیت برسند. همان طور که از اسم این کتاب مشخص است، محتوای آن پیرامون راهکارهایی است که شما در مسیر هدف باقی بمانید و به اصطلاح جا نزنید. وین دایر در کتاب صوتی ماندن در مسیر به شما کمک می‌ کند تا بر خلاف تلاش دیگران برای خارج کردن شما از مسیر زندگی و موفقیت، نه تنها بتوانید مسیر را بیابید بلکه بتوانید در آن باقی بمانید و به موفقیت ‌های چشم‌گیری برسید.

کتاب صوتی قدرت من هستم – جول اوستین
شما در روز از چند جمله «من ….هستم» استفاده می کنید؟ آیا جای خالی را با کلمات منفی پر می کنید یا صفات مثبت؟ جول اوستین در کتاب صوتی «قدرت من هستم» تمام تلاش خود را میکند که به خواننده این پیام را برساند که: هر صفت یا عبارتی که بین دو کلمه من هستم قرار می دهیم، به نحوی آن را به زندگی خود دعوت می کنیم. قدرت این جمله در ناخودآگاه ما بسیار بالاست و می تواند مانند یک شمشیر دولبه عمل کند : به نفع یا به ضرر ما.

شما هم به گروه شنوندگان کتاب صوتی بپیوندید!
البته فقط خواندن و شنیدن این کتاب ها فایده ندارد. باید به آنها عمل کنید!

راستی یک سوال!
اگر زمان و شرایط لازم را برای یک کتاب داشته باشید؛ ترجیح می دهید آن را بخوانید یا به صورت کتاب صوتی بشنوید؟ چرا؟ پاسخ شما برای ما مهم است!

  انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 77

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

Iran , Tabriz

تمامی حقوق این سایت متعلق به app 8090 می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما