آموزش | پیشرفت | پولدار شدن

آموزش کسب مهارت در موفقیت برای پیشرفت و پولدار شدن ( موفقیت مالی | روانشناسی ثروت | کسب و کار آنلاین )

رازهای موفقیت سرمایه‌ گذاران موفق


رازهای موفقیت سرمایه‌ گذاران موفق

طی سال ها تلاش برای کسب مشاوره مالی و کشف رازهای موفقیت سرمایه‌گذاران موفق ، با آن‌ها مصاحبه شده است. در این مطلب برخی از توصیه هایشان را در مورد چگونگی سرمایه گذاری پول برای ثروتمند شدن و ایجاد پول بیشتر را به شما همراهان عزیز ارائه می دهیم:

با ریسک کردن پول بیشتری درآورید.
بخش مهمی از رازهای موفقیت سرمایه‌گذاران موفق این است که به اندازه کافی نگران ایده ها و سرمایه‌گذاریشان هستند که باعث می‌شود بتوانند ریسک کنند. اگر درباره ایده‌های خود یا سرمایه گذاری های خود نگران نباشید، پس شما به اندازه کافی نمی‌توانید ریسک کنید. شما دوست دارید سرمایه‌گذاریتان دقیق و منجر به ثروتمند شدن و کسب پول بیشتری باشد؛ اما تا زمانیکه ریسک نکنید مشخص نمی‌شود که نتیجه سرمایه گذاریتان چیست. پس باید ریسک کنید اما برای این ریسک کردن عمق دریاچه را با دو پای خود اندازه گیری نکنید. یعنی ریسک معقول انجام دهید.

جلوگیری از حرص و طمع
برایان تریسی در مقاله ای می گوید: جلوگیری از طمع یعنی برای بدست آوردن پول بیشتر، همیشه سود خود را خیلی زود دریافت کنید. معنی این جمله این است که زمانی که طمع می‌کنیم هی صبر میکنیم و زمان بیشتری را برای پول درآوردن صرف میکنیم و ممکن است به همان میزان سود یا حتی کمتر از آن برسیم. پس بجای طمع کردن و صرف زمان بیشتر،اقدام فوری کنیم و سودمان را زودتر دریافت کنیم.

درک اشتباهات
به هر کسی که ادعا می کند آینده را می‌تواند پیش‌بینی کند اطمینان نکنید. هیچ کس نمی تواند با دقت به آنچه در آینده در مورد سهام یا سرمایه گذاری اتفاق میفتد، به شما بگوید. افراد تنها حدس خود را در این باره می‌گویند. اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه با موفقیت سرمایه گذاری کنید، باید این را بدانید که این بدان معنی است که هر سرمایه گذاری نوعی قمار است. ممکن است سرمایه‌گذاری شما موفق باشد ممکن است با شکست مواجه شود. اما باید بدانید که شکست در زندگی معنایی ندارد بلکه هر عدم موفقیت یک درس به ما میدهد. یکی از رازهای موفقیت سرمایه‌گذاران موفق این است که در هر شکست به اشتباهات خود پی میبرند و از آن ها درس می‌گیرند. در تجربه های بعدی از این درس‌ها استفاده می‌کنند.

آنچه را که از دست داده اید بپذیرید.
وقتی کشتی شروع به غرق شدن می‌کند، دعا نکنید؛ بلکه به بیرون از کشتی بپرید یعنی پذیرش و اقدام فوری. ضررهای کوچک را به عنوان واقعتی از زندگی بپذیرید و با انرژی بیشتر ،تلاش برای کسب درآمد بیشتر کنید. در بهترین حالت، حدود ۵۰ درصد سرمایه گذاری ها اشتباه است. یکی از رازهای موفقیت سرمایه‌گذاران موفق این است که به امیدها و انتظارات خود رنگ واقعیت می‌بخشند. آن‌ها هنوز می توانند یاد بگیرند که چگونه به موفقیت در سرمایه گذاری خود بپردازند، زیرا افراد موفق تلاش می‌کنند تا با پذیرش واقعیت ها زیان های خود را به حداقل برسانند و تا می‌توانند سود خود را به حداکثر برسانند.

مشاوره مالی و موفقیت
خوشبختی یکی از قدرتمندترین عوامل تکامل در یادگیری است تا پول بیشتری را به دست آورده و با موفقیت سرمایه گذاری کنید. از آنجا که هیچ الگوهای قابل پیش بینی در سرمایه گذاری در بازار سهام وجود ندارد، برای اینکه شما موفق باشید، به موفقیت‌های زیاد اما کوچک نیاز خواهید داشت. سوال خوبی که می‌توانید از خود بپرسید این است که: “چقدر از آینده مالی من به شانس بستگی دارد؟”


احساسات را از بین ببرید.
هرگز در یک موضوع ( آن هم چیزی که دوست دارید ) سرمایه گذاری نکنید. یعنی مهمترین رازهای موفقیت سرمایه گذاران موفق این است که همه تخم‌مرغ‌هایشان را در یک سبد نمی‌گذارند. هرگز از لحاظ احساسی درگیر چیزی که با هدف کسب سود است نشوید. این قاعده در مورد نحوه و جایی که قرار است سرمایه گذاری کنید می‌شود. مثل املاک و مستغلات.

ظن و گمان و امید
هرگز واقعیت زندگی را با یک امیدواری اشتباه نگیرید. بسیاری از مردم امیدوارند که سهام یا سرمایه‌گذاریشان خوب از آب درآید که بتواند به آنها پول بیشتری بدهد. و گمان می‌کنند که فکرشان کاملا درست است و باعث پیشرفت آن‌ها می‌شود. اما یکی از رازهای موفقیت سرمایه گذاران موفق که می توانید یاد بگیرید، این است که به طور آگاهانه خود را از امیدهای واهی خود جدا کنید.

مطمئن باشید
خوش بینی به معنای انتظار بهترین است. اما اعتماد به نفس از دانستن اینکه چگونه چالش‌ها را یکی پس از دیگری حل کنید، حاصل می شود. درواقع، اعتماد به نفس حاصل استفاده سازنده از بدبینی است. خوش بین باشید و با اعتماد به نفس،مطمئن باشید که می‌توانید چالش‌ها و مسائل را حل کنید.

به خودتان فکر کنید
خودتان را درنظر بگیرید و اکثریت نظرات دیگران را نادیده بگیرید. در هر تصمیم به خودتان فکر کنید. اجازه ندهید تصمیمات سرمایه گذاری و توانایی شما برای ایجاد پول توسط دیگران تحت تاثیر قرار گیرد. وقت خود را جهت فکر کردن به خود و تصمیمتتتان بگذارید، و سپس مسئولیت کامل هر انتخابی که انجام می دهید، را بپذیرید.

به جلو حرکت کن
اگر کاری که کرده اید جواب نمی‌دهد زودتر رهایش کن و به کار دیگری بپرداز. به اصطلاح خودمون هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه است. این یکی از رازهای موفقیت سرمایه گذاران موفق است. اگر براساس اطلاعاتی که داشتید، تصمیم گرفتید که در یک سهام سرمایه گذاری کنید، اما موفق نیستید، سهام را بفروشید و در چیز دیگری سرمایه گذاری کنید. هنگام سرمایه گذاری برای پول بیشتر، خود را از هر گزندی حفظ کنید.
برایان تریسی می‌گوید: یک مرد ثروتمند یک بار به من گفت، “فرصت های سرمایه گذاری شبیه اتوبوس است؛ همواره یکی دیگر وجود خواهد داشت. ”

چگونه می توان مثل سرمایه گذاران موفق ، سرمایه گذاری کرد؟
توصیه های قبلی توسط بسیاری از موفق ترین افراد انجام می شود که تا به الان در سهام سرمایه گذاری کرده اند. به یاد داشته باشید، بازار سهام بسیار محتاطانه است. این افراد تحت سلطه و کنترل افرادی که زندگی خود را با خرید و فروش سهام برای دیگران انجام می دهند، هستند. و این افراد هر روز اشتباه می کنند. هیچ “بهترین راه” برای ایجاد پول بیشتر در بازار سهام وجود ندارد. اگر قصد یادگیری نحوه سرمایه گذاری در سهام دارید، مراقب باشید. اگر مشغول کار خود هستید، مشاوره مالی کسب کنید و همیشه سرمایه گذاری خود را تماشا کنید.


  انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 111

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

Iran , Tabriz

تمامی حقوق این سایت متعلق به app 8090 می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما