آموزش | پیشرفت | پولدار شدن

آموزش کسب مهارت در موفقیت برای پیشرفت و پولدار شدن ( موفقیت مالی | روانشناسی ثروت | کسب و کار آنلاین )

کتاب صوتی "درامدهای رویایی بدون سرمایه"


کتاب صوتی "درامدهای رویایی بدون سرمایه"

مشخصات کتاب صوتی

نام کتاب: درآمدهای رویایی بدون سرمایه

نویسنده: یاسین هدایتی فر

فرمت کتاب: m4a

موضوع کتاب: کارآفرینی - کسب و کار

کتاب «درآمدهای رویایی بدون سرمایه» اثر «یاسین هدایتی‌فر» است. این کتاب 80 روش ساده و کم‌هزینه، یا حتی بدون هزینه، برای کسب درآمد بالا را معرفی می‌کند. توضیحات نویسنده بسیار ساده، روشن و ملموس است. به این ترتیب می‌توانید به سادگی می‌توانید هر کدام از این روش‌ها را با توجه به علاقه یا مهارت خود انتخاب کنید و از طریق آن به درآمد بالایی برسید. کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه در سال 95 در انتشارات سپید منتشر شده است.

درباره کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه
کشور ما به دلیل موقعیت استراتژیک اقتصادی و سیاسی خاصی که دارد، همیشه دستخوش تغییرات و تحولات زیادی بوده است. در دوران کنونی، با توجه به تحریم‌های گسترده‌ای که علیه ایران انجام شده، خیلی از مردم احساس امنیت مالی و اقتصادی نمی‌کنند. خیلی از آن‌ها پس‌اندازها و اندوخته‌هایی که در بانک‌ها داشته‌اند را بیرون کشیده‌اند و آن‌ها را تبدیل به ارز یا طلا کرده‌اند. گروهی دیگر با افزایش شیفت‌ها و ساعت‌های کاری سعی می‌کنند درآمد بیشتری داشته باشند. هیچ کدام از این روش‌ها در شرایط فعلی و با این حجم از اضطراب و نگرانی برای آینده‌ای نامشخص، نمی‌تواند روش‌هایی کارآمد و مفید برای حفظ یا کسب درآمد باشد.
یاسین هدایتی فر اینجاست تا به شما بگوید به جای این در و آن در زدن، لحظه‌ای آرام بگیرید و به تمام اندوخته‌هایی که دارید فکر کنید. کم یا زیاد فرقی ندارد. این نویسنده‌ی خوش‌فکر به شما نشان می‌دهد که چطور می‌توانید با کمترین سرمایه هم درآمدی رویایی و پشتوانه‌ای محکم برای گذران زندگی و آینده‌ی خود داشته باشید. باید بدانید افراد زیادی در تمام دنیا بوده‌ و هستند که بدون هیچ سرمایه‌ای و فقط با کمی پشتکار، خلاقیت و باور قلبی به کاری که انجام می‌دهند، ثروتمند شده‌اند.
این کتاب نه بر اساس حرف‌ها و شعارهای آشنا و کلیشه‌ای که همیشه شنیده‌ایم، بلکه از درون یک تجربه‌ی بزرگ آمده تا برای دوست‌داران کارآفرینی و کسب‌وکار راهگشا باشد. با الگو قرار دادن این کتاب می‌توانید مسیری را بروید که نویسنده خود آن را تجربه کرده است. بنابراین اگر ایده‌ی کسب و کار خوبی در سر دارید یا فرصت خوبی برای راه‌اندازی کسب‌وکار می‌شناسید، اما تنها به دلیل نداشتن سرمایه‌ی اولیه از انجام این کار بازمانده‌اید، این کتاب را با دقت مطالعه کنید و تمرینات آن را انجام دهید.

مروری بر فصل‌ها کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه

فصل اول، کسب درآمد از صنعت تبلیغات:
اگر تقسیم‌بندی کلی برای روش‌های تبلیغات صورت گیرد، می‌توان این صنعت را به دو بخش آنلاین و آفلاین جدا کرد. تبلیغات آنلاین همانند تبلیغات در فضای مجازی اینترنت و تبلیغات آفلاین همانند کارت ویزیت و تقویم است. در این فصل با تعدادی از پول‌سازترین روش‌های کسب درآمد آفلاین از صنعت تبلیغات آشنا می‌شوید که با وجود نیاز نداشتن به سرمایه اولیه بالا، قدرت درآمدزایی زیادی دارند.

فصل دوم، کسب درآمد از بورس:
بورس اوراق بهادار تهران با گسترش زیرساخت‌ها و امکانات معاملاتی که در سال‌های اخیر ایجاد شده، توانسته برای افراد خاصی، منبع کسب درآمد خوبی بشود. نمونه‌هایی از این زیرساخت‌های انجام شده، بورس ایده و ایجاد معاملات آنلاین سهام شرکت‌های بورسی است. این فصل شامل دو قسمت بورس معاملات سهام شرکت‌ها و همچنین بورس ایده است که روش‌های استفاده از ظرفیت‌ بالای کسب درآمد از بورس را به خوبی نشان می‌دهد.

فصل سوم، کسب درآمد از طریق اینترنت:
امروزه قدرت اینترنت برای کسب درآمد بر هیچکس پوشیده نیست و اگر چه شاید همه مردم راه‌های کسب درآمد از آن را ندانند، اما همه قبول دارند که از طریق اینترنت کارهای زیادی می‌توان انجام داد. در حال حاضر طبق آمارهای موجود جهانی، از هر ده نفری که میلیونر می‌شوند، هشت نفرِ آن‌ها در فضای وب و اینترنت به این موفقیت دست پیدا کرده‌اند. در این فصل تلاش شده تا انواع روش‌های معمول کسب درآمد از اینترنت و همچنین تمام اطلاعاتی که برای شروع نیاز است، ارائه شود.

فصل چهارم، سایت‌های کسب درآمد:
یکی از انواع روش‌های کسب درآمد اینترنتی، فعالیت در سایت‌هایی است که قابلیت کسب درآمد دارند. فعالیت در این سایت‌ها می‌تواند راهی بسیار خوب برای کسب درآمد دانش آموزان، دانشجویان و همچنین استفاده از زمان‌های بیکاری مانند اتوبوس و مترو باشد. این فصل تعدادی از بهترین سایت‌های مخصوص کسب درآمد را با ذکر تمام جزئیات درآمدی آن‌ها معرفی می‌کند.

فصل پنجم، کسب درآمدها وابسته به اینترنت:
علاوه بر انواع روش‌های کسب درآمد مستقیم از اینترنت، راه‌های کسب درآمد بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که وابسته به اینترنت هستند. به عنوان مثال فردی را تصور کنید که از طریق اینترنت محصول تولیدی خود را بازاریابی و سپس به فروش می‌رساند. این فرد اگر چه از اینترنت به صورت مستقیم کسب درآمد نکرده، اما درآمد او تا حد بسیار زیادی وابسته به اینترنت است. در این فصل تعدادی از روش‌های کسب درآمد وابسته به اینترنت معرفی می‌شود که با وجود نیاز به سرمایه اولیه بسیار کم، درآمد بسیار زیادی دارند.

فصل ششم، کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی:
بدون شک شبکه‌های اجتماعی با قدرت ارتباطی بسیار بالایی که در خود دارند، می‌توانند قدرت زیادی برای کسب سودآوری و درآمدزایی داشته باشند که لازمه‌ی آن شناخت قدرت‌ها و ویژگی‌های هر کدام است. در این فصل تلاش شده تا با معرفی انواع شبکه‌های اجتماعی حال حاضر دنیا و ایران، اهمیت و جایگاه آن‌ها در کسب درآمد توضیح داده شده و چند نمونه از روش‌های کسب درآمد توسط آن‌ها بیان شود.

فصل هفتم، کسب درآمدهای مرکب:
در هر شرایط زمانی و مکانی، کارهایی وجود دارد که بتوان با انجام آن‌ها، در عین نداشتن سرمایه‌ای کلان، درآمدهای بالایی به دست آورد. در این فصل انواع کارهای پردرآمدی که می‌توان آن‌ها را در هر شرایط اقلیمی انجام داد و درآمدهای بالایی به دست آورد، معرفی می‌شوند. همچنین تلاش شده تا موارد ذکر شده همراه با تمامی روش‌های بازاریابی ارائه شود.

فصل هشتم، متمم کسب درآمدها:
موارد بیان شده در این فصل به صورت مستقیم هیچ روش کسب درآمدی را پیشنهاد نمی‌دهد، اما دانستن و داشتن شناخت نسبت به آن‌ها می‌تواند کمک زیادی به پیشرفت اکثر کسب‌وکارهای معرفی شده در این کتاب کند. در این فصل با انواع روش‌های موجود برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار مبتنی بر روش‌های پستی، دفتر کارهای مجازی، انواع روش‌های تبلیغات اینترنتی و روش‌های ایجاد سایت بدون داشتن هیچ‌گونه دانش برنامه‌نویسی آشنا خواهید شد.مبلغ قابل پرداخت 19,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 34

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

Iran , Tabriz

تمامی حقوق این سایت متعلق به app 8090 می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما