آموزش | پیشرفت | پولدار شدن

آموزش مهارت در کسب موفقیت ( موفقیت مالی | روانشناسی ثروت | کسب و کار آنلاین )

کتاب صوتی " چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم "


کتاب صوتی " چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم "

مشخصات کتاب صوتی

نام کتاب: چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم

نویسنده: آیلسا فرانک

فرمت کتاب: mp3

موضوع کتاب: روانشناسی / ذهن و روح

معرفی کتاب چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم

این کتاب با ارائه روش نوینی با نام «هپنوترابی» به شما آموزش می‌دهد چگونه با افکار مزاحمی که مانع پیشرفت شما می‌شود مقابله نمایید و با امواج مثبتی که در ذهن خود ایجاد می‌کنید یه هر چه بهترشدن زندگی خود کمک نمایید. نویسنده این کتاب یک مربی و هپنوتراپیست مشهور است که با ارائه اصول و تکنیک‌های گوناگون شادی را به زندگی شما بازمی‌گرداند. به باور مولف این کتاب، زندگی هر انسانی بر عادت‌ها و الگوهای وی استوار شده است؛ هر فردی با جایگزین‌کردن عادت‌های قدیمی با عادت‌های جدید می‌تواند زندگی خود را دگرگون کند. آیلسا فرانک با ترکیبی از تکنیک‌های خاص خود به اضافه تجربیاتی که در ارتباط با مشتریانش بدست آورده است، نحوه کمک افراد به خود برای داشتن یک زندگی لذت‌بخش و توام با آرامش را آموزش می‌دهد. با مطالعه این کتاب و به‌کاربردن تکنیک‌های ارائه‌شده در بخش‌های مختلف زندگی خود چون کار، کسب پول و ثروت، روابط، ترس، اعتیاد، استرس و تحریکات روزمره می‌توانید نتایج حیرت‌انگیز آن را مشاهده کنید. این کتاب نحوه غلبه بر افکار منفی، ساختن زندگی بهتر و تغییر در عادات بد را به مخاطب اثر می‌آموزد. نویسنده این کتاب در کنار تمام پژوهش‌های ارزشمندی که در حوزه‌های هپنوتراپی داشته است توانسته تجربیات عملی خود را نیز در این حوزه به مخاطب خود انتقال دهد که این ویژگی‌ شاخص باعث شده کتاب «چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم» به اثری ارزشمند تبدیل شود که هر فردی می‌تواند از آن بهره‌های فراوانی کسب کند.

کتاب چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم به قلم آیلسا فرانک و ترجمه ی اعظم بهادرپور در نشر هنوز به چاپ رسیده است.
دانش و مهارتی که از تجارب زندگی به دست می آوریم خیلی بیشتر از چیزی است که فکرش را می کنیم. به همین دلیل، اگر تصور می کنید از عهدۀ کاری بر نمی آیید، به احتمال زیاد به بهترین نحو ممکن از عهدۀ آن کار برخواهید آمد. چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم اولین کتابی است که من تا به حال نوشته ام. اوایل کار، گاهی اعتماد به نفسم را از دست می دادم، اما با استفاده از تکنیک ها و نوشته هایی در مورد هیپنوتراپی و تمام دانشی که از کمک به درمان جویانم کسب کردم و با استفاده از خودگفتاری متقاعد شدم که از عهدۀ این کار برمی آیم. چهار ماه از نوشتن اولین سطر این کتاب نگذشته بود که وارد مرحلۀ چاپ شد.

زمانی که عدم اعتماد به نفس و افکار منفی را کنار بگذارید، کارها به طرز خوشایندی انجام خواهند شد.

از لحظه ای که شروع به خواندن این کتاب می کنید، طرز تفکرتان شروع به تغییر خواهد کرد. از همان لحظۀ اول واژۀ ((خوشایند)) را در زندگی خود نهادینه کنید و شاهد شروع روند تحولات مثبت باشید. کتاب را برای بار اول بخوانید، سپس دومرتبه آن را – یا حداقل فصل هایی را که بیشتر به زندگی شما مرتبط است – بخوانید و تکنیک های ساده ای را که توضیح داده شده است در برنامۀ روزانۀ خود بگنجانید تا به بخشی از زندگی روزمرۀ شما تبدیل شود. مطالب این کتاب به شما کمک می کند به رؤیاهای خود نگاه خوش بینانه تری داشته باشید و به آن ها جامعۀ عمل بپوشانید.

فهرست کتاب صوتی

دربارۀ نویسنده و مقدمه

حال خوش را تجربه کنید

لبخند

افکار بیهوده را کنار بگذارید و نگرانی ها را از ذهن خود بیرون کنید

تصمیم گیری و انتخاب

من می توانم

پول و ثروت

بدهکاری

داستان های خوشایند دربارۀ پول

رابطه با دیگران

قوانین رابطه

استرس، استراحت و آرامش

تندرستی

اعتیاد و مشغلۀ ذهنی

اندوه، محرومیت، طلاق و مصیبت

عاشق شدن

تربیت فرزندان

بهانه تراشی ها را کنار بگذارید تا زندگی خوشایندی داشته باشید.


تعداد فروش محصول: 3 خرید


مبلغ قابل پرداخت 39,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 43

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

Iran , Tabriz

تمامی حقوق این سایت متعلق به app 8090 می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما