آموزش | پیشرفت | پولدار شدن

آموزش مهارت در کسب موفقیت ( موفقیت مالی | روانشناسی ثروت | کسب و کار آنلاین )

دانلود کتاب انسان 2020


دانلود کتاب انسان 2020

انسان 2020
نویسندگان: سعید محمدی و محمد پیام بهرام‌پور
تعداد صفحات: 201
فرمت کتاب: pdf

مهارت های فوق العاده ضروری برای هر انسان موفق در سال 2020

شما با خواندن این کتاب به جدیدترین نقطه نظرها، روش ها و تکنیک های مناسب مجهز می شوید. برای صرفه جویی در وقت، برای کمک به شما (میدانیم این روزها چقدر سرتان شلوغ است) نقطه نظرهایی را بیان می کنیم که حاصل سال ها تجربه و مطالعه صدها جلد کتاب و مقاله درباره استراتژی زندگی انسان های موفق و شرکت در کلاس ها و استفاده از مطالب اساتید بزرگی مثل جک کنفیلد، برایان تریسی، دومنیک ابرایان، دیوید توماس و... میباشد. این کتاب به گونه ای طراحی شده که ابزارهای لازم را در اختیار شما قرار دهد تا در مدیریت کسب و کار و زندگیتان، تبدیل به فردی ممتاز شوید. شخصی برجسته خواهید شد که نگرش تازه ای به دنیا دارد. بیشترین خجم کار را در کمترین زمان انجام می دهید. تسلط کاملی بر زندگی خواهید یافت، ارتباطات شما به واسطه موفقیت های بی شمارتان افزایش یافته و هر روز ثروت بیشتری به دست می آورید. پس بیاید هرچه سریعتر این اصول را بیاموزیم و در زندگی مان پیاده کنیم.

کتاب انسان ۲۰۲۰ به چه چیزی اشاره خواهد کرد؟
در هر روزی که علم پیشرفت خواهد کرد و ارتباطات انسانی بسیار میشود، شبکه‌های اجتماعی و مخاطبان آنها نیز افزایش می‌یابند. جهان با سرعت بسیار بالا در حال تغییر و پیشرفت هر روزه است، ولی این موضوع موجب شده که عملکرد و بهره‌وری افراد به شدت کاهش یابد. در حال حاضر، بیشتر مردم، بسیار کم حوصله تر از قبل شده‌اند.

آیا با توانمندیهای فعلی و روند کنونی زندگی‌تان میتوانید به آرزوهای خود برسید؟
این کتاب به گونه‌ای طراحی شده که ابزارهای لازم را در اختیار شما قرار دهد تا در مدیریت کسب و کار و زندگی‌تان، تبدیل به فردی ممتاز و شخصی برجسته خواهید شد که نگرش تازه‌ای به دنیا دارد.

کتاب انسان ۲۰۲۰ چرا متولد شد؟
با سرعت بسیار زیاد رشد علم، در سال ۲۰۲۰ یک انسان‌ موفق ویژگی هایی را نیاز دارد که در گردونه رقابت انسان‌های موفق باقی بماند.

چرا باید کتاب انسان ۲۰۲۰ را بخوانم؟
کتاب انسان ۲۰۲۰، مهارت‌های فوق‌العاده ضروری و دانشی را ارایه می‌کند، که انسان‌ها برای ورود به سال ۲۰۲۰ میلادی که سال مافوق سرعت نامیده شده است، بدان نیاز دارند. این کتاب، ابزاری است برای موفقیت سریع، آسان، لذت‌بخش و فراتر از باور دیگران. با بهره گیری و انجام دستورالعمل‌های ذکر شده در کتاب انسان ۲۰۲۰، شادی، موفقیت و ثروت را در آغوش بکشید. شما در آستانه کشف برنامه‌ای دقیق برای رشد همه جانبه زندگی‌تان هستید، پس هر چه سریع‌تر شروع کنید.

در این کتاب شما می‌آموزید که:
قوانین کاربردی برای انسان 2020
فانتوم برای انسان 2020
سیستم سازی آموزش برای انسان 2020
انتخاب‌های انسان 2020
هدایت اتوماتیک انسان 2020
عزت نفس برای انسان 2020
پر کردن سطل دیگران توسط انسان 2020
افزایش هوش کلامی انسان 2020


تعداد فروش محصول: 12 خرید


مبلغ قابل پرداخت 20,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 488

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

Iran , Tabriz

تمامی حقوق این سایت متعلق به app 8090 می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما