آموزش، پشتیبانی، پیشرفت

تنها روش قطعی افزایش قد در ایران


تنها روش قطعی افزایش قد در ایران

آیا از کوتاهی قد خود رنج می برید؟
به راحتی و با جدیدترین روش ها قد شما بلند می شود
افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین متد

فرمول جادویی افزایش قد مناسب برای تمام سنین
برای اولین بار در ایران
شما با این تمرینات بعد از مدت کوتاهی قد بلند می شوید
افزایش واقعی قد از ۵ تا ۱۰ سانتیمتر

کاملترین روش آموزش تضمینی افزایش قد در دنیا
بدون استفاده از انواع داروهای شیمیایی و هورمونی زیان آور
حرکات ورزشی خاص و ۱۰۰در صد علمی

این فرمول جادویی مؤثر ترین فرمول افزایش قد در کشور ژاپن می باشد که تابه حال بیش از ۱میلیون نفر از این روش بی نظیر که پس از سالها تجربه و تحقیق متخصصین و آزمایش روی ۵ هزار نفر مرد و زن در تمام سنین نتیجه گرفته اند و آن را به تمام کسانی که از کوتاهی قد رنج می برند توصیه کرده اند . بر اساس نظر سنجی صورت گرفته در ژاپن از کسانی که از این روش بهره برداند ۳۷/۴ درصد بالای ۱۰ سانتیمتر افزایش قد داشته اند . ۲۸/۶ درصد بین ۷ تا ۱۰ سانتیمتر ،۱۱/۶ درصد بین ۵ تا ۷ سانتیمتر ، ۱۴/۳ درصد بین ۳ تا ۵ سانتیمتر ، ۵/۳ در صد بین ۳ تا ۱ سانتیمتر و ۲/۵ در صد هم هیچگونه افزایش قدی نداشته اند .  بله این روش ها معجزه ای در افزایش قد هستند . امتحان آن کوچکترین ضرری برای شما نخواهد داشت پس حتماً تجربه کنید !!!!
این مجموعه شامل کاتالوگ راهنمای افزایش قد میباشد که براساس حرکات ورزشی و تغذیه طرح ریزی شده و همچنین شامل جدول تغذیه ای متناسب با سن و وزن شما میباشد. شما با این تمرین ها و نرمش ها بعد از مدت کوتاهی قد بلند می شوید.
در این روش شما با تکیه بر یک سری حرکات ورزشی خاص میزان قد خودتان را بین ۴ تا ۱۲ سانتیمتر افزایش خواهید داد . البته ناگفته نماند که افزایش قد شما تا حدود زیادی هم به سن شما و میزان قد والدین شما بستگی دارد . البته نکته بسیار جالب در مورد این روش آن است که بدون توجه به میزان سن شما ، حداقل ۳ یا ۴ سانتیمتر افزایش قد خواهید داشت. پس از سالها تلاش و تحقیقات توسط محققین و متخصصین و ارائه نظریه های مختلف ، امروزه اثبات شده است که تمرینات مخصوص و مشخص ورزشی بهترین و موثر ترین روش برای افزایش قد می باشد . بسیاری از مردم وقتی نا امید از افزایش قد خود به بعضی متخصصین مراجعه می نمایند ، با پیشنهاد های بسیار خطرناکی همچون عمل جراحی و …. که نه تنها بسیار خطرناک است بلکه هزینه های بسیار هنگفتی نیز دارد روبرو می شوند . پس از سالها تلاش و تحقیق ( در ژاپن ) در سنین ۱۵ تا ۳۰ سال ، مشخص شد روش خاص ورزشی که هم اکنون در مورد آن صحبت می کنیم بیش از ۹۴% موفقیت آمیز بوده است . پس قبل از انجام هر گونه اقدامی ، این مجموعه را امتحان کنید و پس از مدتی به دقت به تآثیر آن توجه کنید .
تآثیر چشم گیری که به جرآت می توان آن را معجزه یا چیزی شبیه این خواند . هم اکنون شروع کنید ، برای موفقیت فردا دیر است ! تا کنون کمترین میزان افزایش قد برای خانمی ۲۵ ساله ۲ سانتیمتر در مدت ۵ ماه و بیشترین میزان افزایش قد نیز برای خانم ۱۷ ساله ای به میزان ۱۲cm در مدت ۶ ماه بوده است . و طبق آمار بدست آمده از جانب تیم متخصص این حرکات و روشها ،بیش از ۹۴ درصد افراد ، نتیجه مثبت از انجام این حرکات گرفته اند و در مدت زمانی کوتاه ( حدود ۶ ماه ) بین ۲ تا ۱۲ سانتیمتر افزایش قد داشته اند !!! و هم اکنون بیش از ۸۰۰۰ نفر از هموطنانمان در حال استفاده از این روش میباشند. مجموعه بی نظیر از روش های افزایش قد فقط و فقط مبتنی بر یک سری حرکات ورزشی خاص ۱۰۰در صد علمی برای هر شخص و در هر مکانی امکان پذیر است و نتایج آن بسیار مشهود و شگفت انگیز است .سوال :با بسته شدن صفحات رشد قد دیگر رشد نمیکند شما چطور مدعی هستید با پکیج رشد قد بعد از بسته شدن صفحات رشد امکانپذیر است؟
جواب :
بله این درست است که با بسته شدن صفحات رشد، افزایش قد هم متوقف می شود. ولی این روش هیچ ربطی به صفحات رشد ندارد. در حقیقت این روش با اصلاح مشکلات وضعیتی ستون فقرات و همچنین ضخیم تر کردن دیسک های میان مهره ای و تاثیر بر روی غضروف های میان استخوان های تمام نقاط بدن باعث افزایش قد می شود.


سوال :این روش برای چه سنی مناسب است؟
جواب :برای محدوده سنی ١٠تا ٤٠ سال

سوال :مدت تمرینات چندماه و چند روز در هفته و چند ساعت در روز است؟
جواب :تمرینات ۱۲ هفته و هر روز انجام میشود و معمولا ۳۰دقیقه طول می کشند.

سوال :آیا این روش دائمی هست یا بعد مدتی به حالت اولیه برمیگردیم؟
جواب :دائمی است(همیشگی)

سوال :آیا نتیجه تمرینات برای تمام سنین و افراد یکسان است؟
جواب :خیر، ممکن است در فردی ۵ سانت و در فردی ۱۲سانت،نتیجه گرفتن شما درصورت انجام تمرینات قطعی میباشد.

سوال :آیا واقعیت دارد که هر فرد ۳الی۴سانت قد پنهان داره؟
جواب :بله اکثر افراد قد پنهانی دارن که با پکیج ما به قد پنهانشونم میرسن علاوه بر افزایش قد ۵الی۱۰سانتی پکیج

سوال :ایا درکنار پکیج شما نیاز به مصرف قرص و یا مکمل خاصی میباشد؟
جواب :خیر نیاز به مصرف هیچ گونه قرص و… نیست

سوال :آیا با این روش فقط افزایش قد در قسمت بالا تنه داریم؟
جواب :خیر،در این روش افزایش قد به صورت متناسب در بالاتنه و پا ها اتفاق می افتد

سوال :این روش چقدر موجب افزایش قد میشود؟
جواب :حداقل سه سانت و حداکثر دَه سانت.

سوال :ایا تمرینات به وسیله خاص و باید در باشگاه بدنسازی انجام شود؟
جواب :خیر در منزل و بدون نیاز به هیچ وسیله خاصی

سوال :آیا دارای عوارض هم میباشد؟
جواب :خیر دارای هیچگونه عوارضی نمیباشد

سوال :اولین نتایج بعد از چه زمانی رخ میدهد؟
جواب :اولین نتایج معمولا در اکثر افراد بعد از ۱ماه قابل مشاهده است ولی بعضی از افراد ممکن است حتی بعد از یک هفته شاهد اولین نتایج افزایش قد باشند.توصیه ما این است که بعد از شروع تمرینات اندازه گیری قد(برای مشاهده تاثیرات تمرینات را)به بعد از ماه اول موکول کنید.


تعداد فروش محصول: 14 خرید


مبلغ واقعی 50,000 تومان    42% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 29,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

آذربایجان شرقی - تبریز

تمامی حقوق این سایت متعلق به app 8090 می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما