آموزش، پشتیبانی، پیشرفت

کتاب شفای زندگی


کتاب شفای زندگی

شفای زندگی
نویسنده: لوئیز هی
مترجم: گیتی خوشدل
تعداد صفحات: 133
فرمت کتاب: pdf

همه‌ی ما در زندگی به کتاب‌هایی نیاز داریم تا تحت تاثیرشان قرار بگیریم. کتاب‌هایی که باید در کنار رمان‌ها و داستان‌های روزمره‌ی خود بخوانیم و از خواندن آن‌ها درس زندگی بگیریم. بدون شک کتاب شفای زندگی یکی از بهترین نمونه‌های این نوع کتاب‌ها است. کتابی از ابتدا تا انتهایش خواننده را مسحور خودش می‌کند و نمی‌گذارد خواننده لحظه‌ای نور امید را فراموش کنند.

چرا باید این کتاب را خواند؟
لوئیز هی نویسنده‌ی موفق کتاب شفای زندگی در ابتدا‌ی کتاب شفای زندگی می‌نویسد: «امیدوارم این هدیه یاری‌تان کند تا آن‌ جایگاه درونی را که خانه‌ی حرمت و عشق خالص و پذیرش خود است، بیابید.» لوييز هي در همین چند کلمه نوید یک کتاب آرامش بخش را به خوانندگانش می‌دهد. کتابی که بتواند از ابتدا تا انتهایش سبکی از زندگی را ارائه دهد که زندگی خوانندگان را برای همیشه تغییر دهد.

آیا این کتاب برای شماست؟​​​​​​​
کتای شفای زندگی یکی از کتاب‌هایی است که باید حداقل یکبار آن را در زندگی بخوانید. این کتاب ناجی شما در برابر زندگی سخت و پر دردسر است. خواندن این کتاب به همه‌ی خوانندگان و طرفداران کتاب‌های خودشناسی پیشنهاد می‌شود.

فهرست کتاب شفای زندگی
بخش اول: مقدمه
فصل اول: آنچه معتقدم
بخش دوم: جلسه‌ای با لوئیز
فصل دوم: مشکل چیست؟
فصل سوم: مشکل از کجا پدید می‌آید؟
فصل چهارم: آیا حقیقت دارد؟
فصل پنجم: حالا چیکار می‌کنیم؟
فصل ششم: مقاومت در برابر دگرگونی
فصل هفتم: شیوه‌ی دگرگونی
فصل هشتم: نوسازی
فصل نهم: تمرین روزانه
بخش سوم: به کار بردن این آرمان‌ها
فصل دهم: روابط
فصل یازدهم: کار
فصل دوازدهم: موفقیت
فصل سیزدهم: ثروت
فصل چهاردهم: جسم
فصل پانزدهم: فهرست بیماری‌ها
فصل شانزدهم: الگوهای تازه‌ی ذهنی
بخش چهارم
فصل هفدهم: داستان من

کتاب آکنده از ایده‌ها و استراتژی‌هایی می‌باشد که برای میلیون‌ها انسان در سراسر جهان کاربردی است. شما می‌توانید زندگی خود را بهبود بخشید، اگر به درستی تفکر خود را تغیر دهید. این کتابی است که در مردم، آگاهی عمیق از تأثیرات ذهنی‌شان نسبت به زندگی را ایجاد می‌کند. در این اثر الهام بخش، لوئیز ال. هی بینش عمیقی را درباره رابطه بین ذهن و جسم ارائه می‌دهد و به دنبال راهی برای محدود کردن افکار و اندیشه‌ها برای کنترل و محدود کردن افکار نادرست است. کتاب راهنمایی عالی برای فهمیدن ریشه‌های بیماری‌های فیزیکی و ناراحتی‌های روحی است. اگر شما آماده هستید که کاری انجام دهید، این کتاب به شما کمک خواهد کرد که به آن چیزی که می‌خواهید برسید. اعتقادات محدود خود را کنار بگذارید، خشم را بیرون بریزید، سپاسگزار باشید، بخشش کنید، زیرا این کتاب جادویی مشکلات را تا جای ممکن حل می‌کند.

توصیه‌های لوئیز ال هی به خوانندگان این کتاب:
من با نگارش این کتاب قصد داشته‌ام آنچه را که می‌دانم به شما خوانندگان عزیزم یاد دهم. این کتاب بخش‌هایی از کتاب معجزه‌آسایم «شفای بدن» را نیز در بر دارد و به شما الگوهای ذهنی بسیار بسیار جالب و موثری را یاد می‌دهد. من به شما پیشنهاد می‌کنم که این کتاب را یک بار به طور کامل بخوانید، پس از اتمام، دوباره خواندن آن را با سرعت بسیار کم آغاز کنید و سعی نمایید روی تمرینات آن تمرکز کنید و یک به یک آن‌ها را به کار ببرید. پس از چندین تمرین متوجه خواهید شد که چه تغییرات معجزه‌آسایی در زندگی‌تان حاصل می‌شود. پس از آنکه تمرین‌ها را به خوبی یاد گرفتید، می‌توانید آن‌ها را به دیگر اعضای خانواده‌تان نیز یاد بدهید و از آن‌ها بخواهید که همانند شما کتاب را بخوانند و دوباره مطالب آن را مرور نمایند. لازم است بدانید هر یک از فصل‌های ما با یک جمله زیبا، به یاد ماندنی و آموزنده آغاز می‌شود. بهتر است برای استفاده بهتر از مطالب کتاب، جملات ابتدایی هر فصل را حفظ کنید و آن‌ها را خوب به خاطرتان بسپارید. همچنین هر فصل با یک نوع تمرین به پایان می‌رسد. از شما انتظار می‌رود که روش‌های ارائه شده در هر تمرین را روزانه چندین بار بخوانید و همانطور که از شما خواسته شده آن‌ها را به درستی انجام دهید.

تعداد فروش محصول: 9 خرید


مبلغ واقعی 20,000 تومان    55% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

آذربایجان شرقی - تبریز

تمامی حقوق این سایت متعلق به app 8090 می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما