آموزش، پشتیبانی، پیشرفت

کتاب سیستم فروش خط مستقیم (شیوه گرگ)


کتاب سیستم فروش خط مستقیم (شیوه گرگ)

رازهای موفقیتِ بزرگترین فروشنده جهان

نویسنده: جردن بلفورت
مترجم: امیرپویا چراغی
تعداد صفحات : 254 صفحه
فرمت کتاب: Pdf

اهل کجایید و شغلتان چیست؟
آیا تابه حال معامله کرده اید؟
آیا تابه حال قصد تأثیرگذاری روی فرد خاصی را داشته اید؟
چگونه این کار را انجام میدهید؟
چگونه معامله میکنید؟
چگونه روی مشتری، کارفرما، شریک زندگی، رئیس، کارمندان، فرزندان، پدر و مادر، استاد، شاگردان، دوستان، دنبال کنندگان مجازی و تماشاچیان خود تأثیر میگذارید؟

شکی ندارم که همه ما، بارها و بارها نام خیابان وال استریت 1 را در فیلمها، سریالها، کتاب ها، مجلات و... شنیده ایم. خیابان وال استریت از مهمترین خیابانهای نیویورک در ایالات متحده آمریکا است و ساختمان بازار بورس و بزرگترین مراکز اقتصادی آمریکا در آن قرار دارد. از شخصیتهای مطرح وال استریت، جردن بلفورت 2 را به خاطر دارید؟ خیلی از ما همیشه دوست داشتیم سر از کار او دربیاوریم و نحوه دستیابی به موفقیت و ثروت و شیوه جادویی اش در متقاعد کردن و فروش را بیاموزیم؛ جردن بلفورت در آستانه ی تولد 26 سالگی خود، درآمدی بیش از ۴۹ میلیون دلار در سال داشت. به گفته خودش، او از این موضوع ناراحت بود که چرا سه میلیون دلار کمتر درآمد داشته و نتوانسته به درآمد هفته ای یک میلیون دلار و سالیانه 52 میلیون دلار برسد. حال بلفورت شیوه اش را آشکار کرده است.
نویسنده با کلامی دلنشین، بیانی متفاوت و همچنین در چارچوب اصول انسانی و اخلاقی، آنچه را که برای متقاعد کردن، نفوذ و موفقیت نیاز دارید در 12 فصل در اختیارتان قرار می دهد. مطمئنم که همانند فیلم سینمایی جذابی، پای کتاب مینشینید و از خواندنش لذت می برید. از توصیه های او علاوه بر حرفه، در زندگی شخصی خود نیز استفاده کنید. و به شیوه گرگ عمل کنید!

فهرست کتاب :
فصل اول: کلید فروش و تأثیرگذاری
فصل دوم: ابداع خط مستقیم
فصل سوم: چهار ثانیه ابتدایی
فصل چهارم: لحن صدا و زبان بدن
فصل پنجم: کنترل و مدیریت حالت
فصل ششم: فرمولی ثابت شده برای مدیریت حالت
فصل هفتم: لحن صدای پیشرفته
فصل هشتم: زبان بدن پیشرفته
فصل نهم: هنر مشتری یابی
فصل دهم: ده قانون مشتری یابی خط مستقیم
فصل یازدهم: هنر و علم ایجاد ارائه های فروش سطح جهانی
فصل دوازدهم: هنر و علم حلقه زدن- جردن بلفورت:
شاید ببرها و شیرها قویتر باشند، اما هیچ گرگی در سیرک بازی نمیکند
.


برای شما که با فروش سروکار یا کسب وکار خودتان را دارید، این کتاب تغییر دهنده بازی خواهد بود. به شما نشان میدهد چگونه چرخه ی فروشتان را کوتاه کنید، میزان موفقیت معامله را افزایش داده و یک جریان ثابت بازگشت مشتری ایجاد کنید همچنین مشتریان وفاداری خلق کنید. به علاوه، این کتاب به شما فرمولی برای پرورش و حفظ نیروی فروش سطح جهانی ارائه میدهد. و برای شما که با فروش سروکار ندارید، این کتاب به همان اندازه برایتان ارزشمند خواهد بود. ملاحظه کنید، یکی از اشتباهات پرهزینه ای که مردم مرتکب میشوند این است که آنها درباره فروش و هنر متقاعد کردن، صرفاً با همان قوانین و تفکر سنتی میاندیشند: فقط فروشنده ها هستند که معامله میکنند. زمانی که ارتباطی با فروش ندارم، هدف از یادگیری نحوه فروش « : بنابراین از خود میپرسند »؟ و هنر متقاعد کردن چیست این طرز تفکر درستی نیست.
حتی اگر فروشنده نباشید، هنوز لازم است دستکم در فروش و متقاعدسازی تا سطح معقولی مهارت داشته باشید. در غیر این صورت به شدت اعتمادبه نفستان را در زندگی از دست خواهید داد. کل زندگی فروش و متقاعد کردن است. در حقیقت شما یا در حال متقاعد کردن هستید یا شکست خوردن.
شما مردم را متقاعد میکنید که ایده هایتان جواب میدهند، افکارتان منطقی هستند، محصولاتتان مورد نیازشان است؛ ممکن است پدر و مادری باشید که فرزندانتان را درباره اهمیت دوش گرفتن یا انجام تکالیفشان متقاعد میکنید؛ شاید معلمی باشید که دانش آموزان خود را درباره ارزشمندی تحصیلات متقاعد میکنید؛ وکیلی که هیئت منصفه را در بیگناهی موکلتان متقاعد میکنید؛ عالم مذهبی که حضار را متقاعد به وجود خدا یا حضرت عیسی یا حضرت محمد یا بودا میکنید؛ سیاستمداری که حوزه انتخاباتی خود را برای رأی دادن به یک رفراندوم خاص متقاعد میکنید. به طور خلاصه، ترغیب کردن برای همه مردم و در تمامی جنبه های زندگی، چه کاری و چه شخصی، مورد استفاده قرار میگیرد. جدا از اینها، در یک نقطه ای از زندگیمان، همه ما باید نظر شخص خاصی را نسبت به خود جلب کنیم؛ شریک زندگی آینده، کارفرمای آینده، کارمند آینده، دیدار اولی در آینده و... . همچنین همه ی شما به طور حتم موضوعات کاری روزمره ای دارید که اسمشان را به طور معمول معامله نمیگذارید؛ کارآفرینی که سعی در افزایش سرمایه گذاری یا محافظت از یک خط اعتبار بانکی را دارد؛ متقاعد کردن کارمندانتان یا کسی که برای استخدامش تلاش می کنید؛ مذاکره برای اجاره ی فضای کاری جدید؛ تأمین میزان سود بهتر برای حساب بانکیتان یا مذاکره با یک فروشنده برای شرایط پرداخت بهتر. دوباره میگویم، مهم نیست که در چه مسیر کاری ای قرار دارید، ما همیشه سعی میکنیم افکار و ایده ها و رویاها و امیدهایمان را به گونه ای انتقال دهیم که علاوه بر ترغیب افراد به واکنشنشان دادن به خواسته های خود در زندگی هم دست یابیم. این همان هنر متقاعد کردن اخلاقی است. بدون این مهارت حیاتی، به دست آوردن موفقیت با هر سطح دانشی و شکوفایی توانمندی ها در زندگی بسیار دشوار است. در حقیقت هدف کتاب هم دستیابی به همین موضوع است. با فراهم کردن روشی ساده و اثبات شده برای تسلط به هنر ارتباط، قادر خواهید بود با قدرت بسیار بیشتری در مسیر زندگی قدم برداشته و زندگی بسیار موفقتری داشته باشید. فقط همیشه این جمله عموی مرد عنکبوتی در اولین فیلم از سری فیلمهایش را به یاد داشته باشید:
قدرت زیاد، مسئولیت زیاد می آورد.

کتاب این قدرت را به شما اعطا میکند. و به شما تأکید میکنم، مسئولانه از آن استفاده کنید.

تعداد فروش محصول: 19 خرید


مبلغ واقعی 50,000 تومان    42% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 29,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

آذربایجان شرقی - تبریز

تمامی حقوق این سایت متعلق به app 8090 می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما